Наша Українська Рідна Школа - Ukrainian Heritage School Філядельфія - Philadelphia
Наша Українська Рідна Школа - Ukrainian Heritage SchoolФілядельфія - Philadelphia

Реєстрація в системі Procare

 Реєстрація на новий навчальний рік в Нашій Українській Рідній Школі буде за допомогою системи Procare.

Реєстраційний процес відбувається шляхом заповнення низки екранних форм. Зовнішній вигляд першої сторінки форми наведено на малюнку.

  

ВАЖЛИВО! Перша сторінка заповнюється інформацією про ДИТИНУ! 

Дана форма містить поля, які необхідно заповнити для занесення дитини в Базу даних системи Procare. Зверніть увагу на те, що поля необхідно заповнювати тією мовою, якою вони підписані.

Тобто, поля First Name, Last Name, Date of Birth, Allergies, Medication Needs та Student’s Country of Birth заповнюються АНГЛІЙСЬКОЮ мовою.

Поля Ім’я Дитини і Прізвище Дитини мають бути заповнені УКРАЇНСЬКОЮ.

При заповненні поля Date of Birth необхідно вказати рік народження дитини, а не лишати 2023 рік, який пропонується по замовчанню.

Поля Allergies та Medication Needs заповнюються тільки у випадку, коли дитина має будь-які алергічні реакції та / або потребує приймання ліків. У протилежному випадку, коли дитина не має алергій і не приймає жодних ліків, вказані поля лишаються ПУСТИМИ!

У випадку, коли до школи необхідно зареєструвати більше однієї дитини, необхідно скористатися кнопкою ADD STUDENT в лівому нижньому кутку форми.

Після внесення і перевірки всіх даних про дитину / дітей, необхідно натиснути кнопку CONTINUE.

На другій сторінці форми реєстрації вноситься інформація про батьків / опікунів дитини. Принцип заповнення аналогічний до попередньої форми – поля форми, підписані англійською, заповнюються АНГЛІЙСЬКОЮ мовою, поля, підписані українською, заповнюються УКРАЇНСЬКОЮ. Варто звернути увагу, що кожне з полів на формі обов’язкове для заповнення. Для максимально безпечного і комфортного перебування дитини / дітей у школі необхідно вказати телефонні номери і електронні адреси КОЖНОГО з батьків.

По завершенню внесення і перевірки даних про батьків / опікунів (система Procare дає можливість вказати тільки дві такі особи), необхідно натиснути кнопку CONTINUE.

Але у випадку, коли були допущені помилки чи внесені зайві дані, заповнену частину форми можна видалити, за допомогою відповідної кнопки зі сміттєвою корзиною.

           Наступна сторінка форми реєстрації вимагає внесення інформації про осіб, яким дозволено забирати дитину. Це можуть бути батьки і близькі родичі. Інформація про таку особу вноситься АНГЛІЙСЬКОЮ мовою. Номер телефона – обов’язковий.

           Наступна сторінка містить інформацію щодо дотримання правил НУРШ.

           Правила стосуються фізичного здоров'я дитини, дозволу на фотографування та оплати за реєстрацію в системі.

Цього року реєстрація дитини/дітей на навчання в НУРШ є платною. Реєстраційний внесок становить $50 і не повертається. Ці кошти необхідні для обслуговування та підтримки працездатності системи Procare. Це означає, що якнайшвидше внесення реєстраційного збору пришвидшить занесення вашої дитини / дітей до системи, а відповідно і до списків зарахованих учнів і зможе гарантувати місце в класі.

Остання сторінка форми – попередній перегляд та підтвердження. На сторінці можна переглянути всю введену інформацію і повернутися до будь-якої з попередніх сторінок за необхідністю.

Contact Us - Зв'язок

Ukrainian Heritage School

700 N. Cedar Rd
Jenkintown, Pennsylvania 19046

215-663-5322

(Saturday only)

 

support@nursh.org

ukrheritageschool@yahoo.com

 

KYW 1060 AM Snow #184

Food allergies - алергії до їжі

Please remember - we are NOT A PEANUT FREE ZONE!

Просимо повідомити вчителів про серйозні алергії! Please notify your teachers if you have serious concerns!

Безпека - Safety

Пригадуємо всім, що вхід до школи є через передні двері Центру. Щоб забезпечити наших дітей, задні двері Центру будуть закритими підчас часу навчання. Від 9:15 до 12:45 1ий поверх тільки для учнів школи.

 

We remind everyone to enter through the front of the building when coming to school on Saturdays.  In order to ensure added safety of our children, the back doors of the Center will be closed during school hours.  From 9:15 until 12:45 noone is permitted to enter the lower level other than students and staff.