Page under construction

Сторінка відновляється

Teachers Kindergarten - 7 grade                          Вчителі Передшкілля - 7 кл. 

Kindergarten A - Mariia Goroshko

Передшкілля A - Марія Горошко

Освіта:   

Kindergarten B  - Halyna Knysh

Передшкілля Б - Галина Книш

Освіта: Тернопільський Державний Педагогічний Університет, спеціальність вчитель математики та інформатики.  З 2009 року вчитель Передшкілля Нашої Української Школи.

Kindergarten C  - Oksana Sas

Передшкілля Б - Оксана Сас

Освіта: 

34 роки педагогічного стажу.

В 2004закінчила Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника, спеціальність “Дошкільне виховання”. Працювати в освіті почала з 18 років.  19 років працювала вихователем (вчителем) у дитячому садку. Останні 15 років була вихователем-методистом (адміністратором) у дитячому садку – керувала навчально-виховним процесом у садочку. У 2019 році отримала премію “Успішний педагог”. Маю кваліфікацію вчителя-педагога. Усе життя працювала з дітьми.

- Halyna Boyko

- Галина Бойко

Освіта:  Тернопільський державний педагогічний університет, спеціальність учитель математики та інформатики, стаж 13 років на Україні.

1B - Dmytro Nayda

1Б - Дмитро Найда

Освіта: 

1C: Iuliia Pelekh

1В: Юлія Пелех

Освіта:

2А - Ruslana Fartachuk

2А - Руслана Фартачук

Освіта:  Коломийське педагогічне училище ім. М. Підгірянки, кваліфікація- вчитель початкових класів; організатор роботи з учнівськими обєднаннями.  Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, спеціальність-Правознавство, кваліфікація- юрист.  З 2015р.- Адміністратор Українського Навчального Центру для дітей “Світличка“ в Jenkintown (околиця Філадельфії).

2Б - Ludmilla Dyak

2Б - Людмила Дяк

Освіта:  Львівський державний університет ім. Івана Франка, спеціальність- математика, кваліфікація викладач математики, вчитель “Вишої категорії,” стаж 15 років на Україні.

3А - Kateryna Rodriguez

3А - Катерина Родрігез

Освіта:  Національний Педагогічний Університет (Київ, Україна), вчитель української мови та літератури (1989); Національний Лінгвістичний Університет (Київ, Україна), вчитель іноземної мови (1995); Arcadia University (PA, USA), Master of Education/Director Credential Program/Mental Health Certificate Program (2018).  Стаж в освіті – 30 років. В Україні працювала вчителем середньої школи, викладала українську та іноземну мови. У Сполучених Штатах працюю директором дошкільного навчального центру у Feasterville-Trevose, PA для дітей нашої численної української громади.     

3B- Halyna Mykhaylyuk

3Б- Галина Михайлюк

Освіта: Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. Івана Франка, факультет-педагогіка та методика початкового навчання,  спеціальність- педагогіка та методика початкового навчання, кваліфікація - вчитель початкових класів. 11 років працювала вчителем початкових класів в Україні.

4А - Hanna Dovhanyuk

4А - Ганна Довганюк

Освіта: Тернопільський національний педагогічний університет їм.Володимира Гнатюка,спеціальність «Початкове навчання»,кваліфікація- вчитель початкових класів. Педагогічний стаж 12 років в Україні.

4B - Olha Turchyn

4Б - Ольга Турчин

Освіта:

5А - Nataliya Kuziv

5А - Наталя Кузів

Освіта: Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, факультет іноземних мов. Тенопільський державний університет, факультет комп’ютерного програмувіння. В Україні працювала вчителем іноземних мов та перекладачем в Тернопільській обласній адміністрації. Стаж педагогічної роботи - 6 років. В США працюю в галузі компютерного програмувіння та вчителем 5-го класу в українській школі.

5Б - Halyna Pupin

5Б - Галина Пупін

Освіта: 

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, факультет – педагогіка та методика початкового навчання, спеціальність - педагогіка та методика початкового навчання, кваліфікація - вчитель початкових класів. Стаж роботи на Україні - 5 років.

6A - Uliana Pavliv

6А - Уляна Павлів

Освіта:

 

6B - Liliia Ripka

6Б - Ліля Ріпка

Освіта:

 

7A:  Тетяна Макогін

7A:  Tetiana Makohin

Освіта:  Вчитель української мови та літератури.

Тернопільський державний педагогічний інститут імені Я. Галана, факультет філології. Здобула спеціальність вчителя мови та літератури. Працювала вчителем мови і літератури в загальноосвітній школі №3 міста Кременеця, що в Тернопільській області. Була випусковим редактором у Тернопільській обласній газеті “Заповіт” та редактором інформаційного відділу новин, диктором на радіо “Українська Хвиля”, м. Тернопіль.

7B - Oksana Molyashcha

7Б - Оксана Моляща

Освіта:

Kultura І - Oksana Kikelia

Культура І - Оксана Кікеля

Освіта:  

Kultura ІІ - Liudmyla Sulii

Культура ІІ - Людмила Сулій

Освіта:  

Rozmovna Mova - Marianna Kacherai

Розмовна Мова - Маріянна Качерай

Освіта: 

Moral Ethics - Halyna Vasylytsia

Моральна Етика - Галина Василиця

Освіта:  

Moral Ethics - Father Ostap Mykytchyn

Моральна Етика - Отець Остап Микитчин

Освіта:  

Print | Sitemap
Ukrainian Heritage School 700 N. Cedar Rd Jenkintown, Pennsylvania 19046 215-663-5322 (Saturday only) ukrheritageschool@yahoo.com support@nursh.org