Наша Українська Рідна Школа - Ukrainian Heritage School Філядельфія - Philadelphia
Наша Українська Рідна Школа - Ukrainian Heritage SchoolФілядельфія - Philadelphia

Учителі П - 7кл.                  2021-2022                      Teachers Grades К - 7       

Kindergarten - Mariia Goroshko

Передшкілля - Марія Горошко

Освіта:   

- Halyna Boyko

- Галина Бойко

Освіта:  Тернопільський державний педагогічний університет, спеціальність учитель математики та інформатики, стаж 13 років на Україні.

1B - Dmytro Nayda

1Б - Дмитро Найда

Освіта: 

2А - Ruslana Fartachuk

2А - Руслана Фартачук

Освіта:  Коломийське педагогічне училище ім. М. Підгірянки, кваліфікація- вчитель початкових класів; організатор роботи з учнівськими обєднаннями.  Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, спеціальність-Правознавство, кваліфікація- юрист.  З 2015р.- Адміністратор Українського Навчального Центру для дітей “Світличка“ в Jenkintown (околиця Філадельфії).

2Б - Ludmilla Dyak

2Б - Людмила Дяк

Освіта:  Львівський державний університет ім. Івана Франка, спеціальність- математика, кваліфікація викладач математики, вчитель “Вишої категорії,” стаж 15 років на Україні.

3А - Kateryna Rodriguez

3А - Катерина Родрігез

Освіта:  Національний Педагогічний Університет (Київ, Україна), вчитель української мови та літератури (1989); Національний Лінгвістичний Університет (Київ, Україна), вчитель іноземної мови (1995); Arcadia University (PA, USA), Master of Education/Director Credential Program/Mental Health Certificate Program (2018).  Стаж в освіті – 30 років. В Україні працювала вчителем середньої школи, викладала українську та іноземну мови. У Сполучених Штатах працюю директором дошкільного навчального центру у Feasterville-Trevose, PA для дітей нашої численної української громади.     

3B- Halyna Mykhaylyuk

3Б- Галина Михайлюк

Освіта: Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. Івана Франка, факультет-педагогіка та методика початкового навчання,  спеціальність- педагогіка та методика початкового навчання, кваліфікація - вчитель початкових класів. 11 років працювала вчителем початкових класів в Україні.

4 - Hanna Dovhanyuk

4 - Ганна Довганюк

Освіта: Тернопільський національний педагогічний університет їм.Володимира Гнатюка,спеціальність «Початкове навчання»,кваліфікація- вчитель початкових класів. Педагогічний стаж 12 років в Україні.

5А - Nataliya Kuziv

5А - Наталя Кузів

Освіта: Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, факультет іноземних мов. Тенопільський державний університет, факультет комп’ютерного програмувіння. В Україні працювала вчителем іноземних мов та перекладачем в Тернопільській обласній адміністрації. Стаж педагогічної роботи - 6 років. В США працюю в галузі компютерного програмувіння та вчителем 5-го класу в українській школі.

5Б - Halyna Pupin

5Б - Галина Пупін

Освіта: 

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, факультет – педагогіка та методика початкового навчання, спеціальність - педагогіка та методика початкового навчання, кваліфікація - вчитель початкових класів. Стаж роботи на Україні - 5 років.

6A - Svitlana Markiw

6А - Світлана Марків

Освіта: Київський Національний Лінгвістичний Університет, вчитель іспанської мови та української мови та літератури; New Jersey Institute of Technology, інженер-технолог (Computer Technology Engineering). 

З 2005 року працювала вчителем української мови та літератури в старших класах у Нью-Гейвені та Гартфорді, штату Коннектикут. 2012-2017 -- Директор Школи Українознавства при церкві Св. Михаїла у Гартфорді, Коннектикут. З 2018 року- Адміністратор у Business Communication Center, Temple University у Філадельфії.

6B - Liliia Ripka

6Б - Ліля Ріпка

Освіта:

 

7A:  Тетяна Макогін

7A:  Tetiana Makohin

Освіта:  Вчитель української мови та літератури.

Тернопільський державний педагогічний інститут імені Я. Галана, факультет філології. Здобула спеціальність вчителя мови та літератури. Працювала вчителем мови і літератури в загальноосвітній школі №3 міста Кременеця, що в Тернопільській області. Була випусковим редактором у Тернопільській обласній газеті “Заповіт” та редактором інформаційного відділу новин, диктором на радіо “Українська Хвиля”, м. Тернопіль.

7B - Oksana Karnasevych

7Б - Оксана Карнасевич

Освіта: Львівський державний університет ім. Івана Франка, спеціальність - хімія, кваліфікація - хімік, викладач хімії. Педагогічний стаж 20 років

Kultura І - Maria Udud

Культура І - Марія Удуд

Освіта:  

Kultura ІІ - Taras Turcheniak

Культура ІІ - Тарас Турченяк

Освіта:  2006-2011 Львівський національний університет імені Івана Франка. Географічний факультет.  Спеціальність Екологія та охорона навколишнього середовища та природних ресурсів.  Викладач екології. 2009 рік стажування у США ( Tulsa, OK),  за програмою USAID  "Права людини, співпраця громадськості з владою". 2011 рік стажування у Великій британії  (St. Helens),  за підтримки British council  для молодих лідерів. Працював викладачем Екології в Центрі для дітей та юнацтва. Співзасновник та учасник музичного проекту " Український формат" (гітара). 2015 рік Керівник та координатор проекту ООН "Працевлаштування вимушено переселених осіб із районів бойових дій Луганської та Донецької областей". 

Rozmovna Mova- Oksana Zholobak

Розмовна Мова - Оксана Жолобак

Освіта:  Львівський державний уніветситет ім. Івана Франка, філологічний  факультет. Учителем в Україні працювала 15 років., Вчитель “Вищої категорії”. Працює асистентом вчителя у чартерній

Moral Ethics - Father Roman Oliynyk

Моральна Етика - Отець Роман Олійник

Освіта:  

Moral Ethics - Father Ostap Mykytchyn

Моральна Етика - Отець Остап Микитчин

Освіта:  

Contact Us - Зв'язок

Ukrainian Heritage School

700 N. Cedar Rd
Jenkintown, Pennsylvania 19046

215-663-5322

(Saturday only)

ukrheritageschool@yahoo.com

 

KYW 1060 AM Snow #184

Food allergies - алергії до їжі

Please remember - we are NOT A PEANUT FREE ZONE!

Просимо повідомити вчителів про серйозні алергії! Please notify your teachers if you have serious concerns!

Безпека - Safety

Пригадуємо всім, що вхід до школи є через передні двері Центру. Щоб забезпечити наших дітей, задні двері Центру будуть закритими підчас часу навчання. Від 9:15 до 12:45 1ий поверх тільки для учнів школи.

 

We remind everyone to enter through the front of the building when coming to school on Saturdays.  In order to ensure added safety of our children, the back doors of the Center will be closed during school hours.  From 9:15 until 12:45 noone is permitted to enter the lower level other than students and staff.